גילאי 14-24  /  צעירים

16/08/2017

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pdactech.ituran.oryarok

16/08/2017

תוכנית "סינמה דרייב" מיועדת לשכבת כיתות י"א בתיכונים ובמסגרתה, התלמידים לא רק שיכולים לשמוע ולראות, אלא גם להשתתף באופן פעיל בחוויה לימודית בת מספר שעות, המורכבת מכמה פרקים אשר כל אחד מהם עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אחרת.
 
מדובר בתוכנית ייחודית וחדשנית העוסקת בתחום הנהגים הצעירים בטכניקות המותאמות וה"מדברות" עם בני הנוער. התוכנית הינה תוכנית בלעדית אשר אינה קיימת בישראל ובעולם. במהלך הפעילות, צופים בני הנוער בסרט בטכנולוגית תלת מימד העוסק בתופעת הלחץ החברתי וממחיש את השפעת האלכוהול על הגוף. מטרת הסרט היא להקנות לבני הנוער כלים כיצד לפעול בצורה אחראית במקרה ושתו.

בנוסף לסרט...

16/08/2017

 נהיגה במבחן הינה תוכנית טיפול קבוצתית, פסיכו-חינוכית, שאליה מופנים נערים ונהגים צעירים בעקבות נהיגה ללא רישיון או ביצוע עבירות תנועה. התכנית, הפועלת משנת 2009, מתקיימת בשיתוף שירות המבחן לנוער במשרד הרווחה ומטרתה להחזיר את בני הנוער למסלול של שמירה על כללי בטיחות, זהירות בדרכים ולקיחת אחריות. 

את הקבוצות מנחים קצין מבחן מטעם שירות המבחן לנוער, בשיתוף עם מומחה מעמותת "אור ירוק", שמעביר תכנים חינוכיים בנושא. שיתוף הפעולה מאפשר שילוב בין הידע המקצועי של קציני המבחן, בשירות המבחן לנוער, בנושא נוער עובר חוק ובין הידע המקצועי של עמותת אור ירוק בתחום נהיגת צעירים ובטיחות בדרכ...

16/08/2017

קבוצות הנוער של עמותת אור ירוק לכבוד שניאור חשין, הוקמו במטרה לחנך את בני הנוער להיות מנהיגים חברתיים בתחום הבטיחות בדרכים  ולשמש נאמני בטיחות בקהילה. העמותה מפעילה למעלה מ- 100 קבוצות נוער בכל רחבי הארץ.

התלמידים מתחילים את התנדבותם בכיתה י' כחניכים ובמסגרת זו מקיימים פעילויות קהילתיות ואזרחיות תוך למידה משותפת ופעילויות חינוכיות. בין הפעילויות אותם עורכים החניכים: הקמת דוכני הסברה בנושא אלכוהול, תצפיות על התנהגותם של הולכי הרגל במעברי החצייה ושל הנהגים ועוד. סיכום פעילותם של החניכים מועברת במהלך השנה כולה ובסופה הן לרשות המקומית והן להנהלת בית הספר.

עם סיום ההתנדבות בכ...

Please reload

יצירת קשר

מוקד תרומות והסברה  |  1.800.800.910

דוא״ל  |   oryarok@oryarok.org.il

טלפון  |  03.770.77.77  |  03.770.77.70

כתובת  |  השופטים 38 רמת השרון 4703749

© 2017 כל הזכויות שמורות לאור ירוק. לתקנון 
   Proudly created with Wix.com     למדיניות פרטיות

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon