הקטל בכבישים מעודכן לתאריך 3/10/2017
הרוגים מתחילת השנה  291 
הרוגים בשנה שעברה  283 
קישורים
אימפקט - IMPACT
IMPACT, תכנית המלגות של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF), נוסדה בשנת 2002, במטרה להוקיר את הלוחמים על שירותם הצבאי המסור ותרומתם להגנת המדינה ובטחונה. הארגון משתף פעולה עם עמותת אור ירוק.
האגף לזהירות ובטיחות בדרכים
האגף לזהירות ולבטיחות בדרכים במשרד החינוך אמון על הוראה רציפה ושיטתית בבטיחות בדרכים, של כל לומדים במערכת החינוך במדינת ישראל, הוריהם והקהילות בהן הם חיים.
ויצו
תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל. מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות באמצעות מעונות יום, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים, קידום מעמד האישה בישראל, חיזוק הקשר בין יהדות העולם לישראל ולסייע בקליטת עולים חדשים.
איתוראן
איתוראן היא חברה מובילה בתחומה המעניקה שירותי איתור ומיגון מתקדמים לרכב ולנהג ומתמחה בסיכול גניבות, איתור כלי רכב ומתן שירותי מידע, ניווט ועזרה בדרך.
רוח טובה
רוח טובה מחברת בין כל אדם הרוצה להתנדב לבין מקומות התנדבות ברחבי הארץ ומפיצה את עשיית הטוב באמצעות יום מעשים טובים.
איגוד המוסכים
אגוד המוסכים בישראל הוא הארגון היציג של ענף שרותי הרכב והתחבורה. האגוד הנו מלכ"ר, המייצג ומשרת ציבור של מעל 35,000 איש העוסקים בתחום, וממלא תפקיד חשוב ומהותי בעיצוב דמותו של הענף. מטרותיו: לשמור על ענף השרות במוסכים איכותי, מתקדם ומקצועי.
איגוד חברות הביטוח
אתר האינטרנט של איגוד חברות הביטוח וההתאחדות לביטוח חיים. האתר מציג את המבטחים המאוגדים באיגודים הנ"ל וכולל, בין היתר, סקירה של פסקי דין כתבות וראיונות בנושא תאונות דרכים ומניעתן.
אנשים באדום
עמותה התנדבותית למאבק בתאונות הדרכים
ב.ב.ד- בטיחות בדרכים המרכז להדרכה
ב.ב.ד הינו מרכז הדרכה לבטיחות בדרכים העוסק במגוון תחומי פעילות ובהם הדרכות לשכבות גיל ואוכלוסייה שונות, במסגרות פורמאליות ובלתי פורמאליות, תכנון וניהול פרוייקטים בטיחותיים, הוצאת "הרבעון המקצועי לנהיגה" ועוד.
החברה הלאומית לדרכים
החברה הלאומית לדרכים אחראית על כל מערכת הכבישים הבינעירוניים, ניהול ובקרת תנועה, תכנון, פיתוח ותחזוקת הדרכים ובטיחותן.
המכללה הישראלית לביטחון וחקירות
המכללה הישראלית לבטחון וחקירות הוקמה במטרה להעניק הכשרה מקצועית מתאימה לבעלי תפקידים בטחוניים וחקירתיים במגזרי המשק השונים.
המתנדב
המתנדב- ציוד למתנדבי המשטרה , מד"א וליחידות המיוחדות אתר זה נבנה לנוחיות ולתועלת מתנדבי המשטרה בכל היחידות. משטרת ישראל נעזרת כיום במתנדבים, אזרחים שהחליטו לתרום מזמנם ומהימנותם לטובת הציבור. המתנדבים משרתים כמעט בכל יחידות המשטרה החל משטרת התנועה , יחידות הבילוש, יחידות הסיור, יחידות הג'יפים למיניהם מתמי"ד ועוד.
יד לנקטפים
עמותה של הורים ומשפחות שכולות שאיבדו את יקירם בתאונות דרכים
מכון גרטנר
מכון גרטנר הינו מכון מחקר לאומי לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בישראל. מטרת המכון הינה לסייע למערכת הבריאות בקביעת מדיניות בריאות מושכלת ובפיתוחה.
פורום פ.ע.ו.ל.ה
פורום פ.ע.ו.ל.ה הינו קבוצת כל הגורמים והארגונים הפועלים למען צמצום הקטל בדרכים. הפורום משמש גם ממשק תאום אל מול גורמי הממשל: משרדי הממשלה, הרשות הלאומית, הכנסת ומשטרת ישראל.
כל הזכויות שמורות לאור ירוק 2007
טוחן מדיה - בניית אתרים